Asociația Națională a Bucătarilor și Cofetarilor din Turism

Accommodation recommendations for NATIONAL CONFERENCE OF THE ROMANIAN CHEFS

Oferte cazare Conferința Națională a Bucătarilor din Romania 19 septembrie 2018 – recomandări :

Accommodation  for NATIONAL CONFERENCE OF THE ROMANIAN CHEFS – recommendations :

 

Pensiunea Cabana Vânătorilor Predeal – str. Trei Brazi, nr.3, tel. 0268-455285, www.cabanavanatorilor.ro

Vila Evergreen Predeal – str.Trei Brazi, nr.28, tel. 0 721 23 62 93, www.vilaevergreen.ro

Pensiunea Ideal Predeal – str.Trei Brazi, nr.15, tel. 0722 568 870, www.idealpredeal.ro

Pensiunea Vladet Predeal – str.Trei Brazi,tel. 0744 642 652, www.pensiuneavladet.ro

Hotel Hera Predeal – str. Trei Brazi, tel. 0268 455 607, www.hotelhera.ro

Vila Select Predeal – str.Trei Brazi, nr.43, tel. 0744-613.119, www.vila-select.ro

Vila Eldya Predeal – str.Trei Brazi, , tel . 0722 646 216,  www.eldyapredeal.ro

Pensiunea Medieval – E15 (DN1) soseaua Bucuresti-Brasov, in vecinatatea garii Predeal, tel.  0732 733 301 / 0732 733 306, http://www.hotelmedieval.ro/